اولین نشست سرپرست جدید پژوهشکده ژنتیک و زیست فناوری طبرستان با کارکنان و اعضای هیات علمی

جناب آقای دکتر غلامعلی رنجبر که با حفظ سمت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، سرپرستی پژوهشکده ژنتیک و زیست فناوری طبرستان را به عهده گرفته است در نشست صمیمی با کارکنان و اعضای هیات علمی پژوهشکده ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های  صورت گرفته از بدو تاسیس پژوهشکده تاکنون و نقش بی بدیل و پررنگ شخص دکتر نعمت زاده به عنوان موسس آن، به بیان دیدگاه، انتظارات و رویکرد خود پرداخت ایشان ضمن موقتی دانستن قبول مسئولیت خود تا بازگشت دکتر نعمت زاده از فرصت مطالعاتی، قبول مسئولیت را در نظام جمهوری اسلامی بسیار خطیر دانسته و انجام ناصحیح وظیفه را سبب سنگینی وزر و وبال اخروی دانست.
دکتر رنجبر با استفاده از وصیت نامه مولای متقیان حضرت علی علیه السلام، به بیان انتظارات خود از اعضای پژوهشکده پرداخت و نظم و انضباط در کارها را مطالبه جدی خود از کارکنان پژوهشکده اعم از کارشناسان و کارمندان و اعضای هیات علمی برشمرد. در پایان جلسه کارکنان پژوهشکده انتظارات خود را از دکتر رنجبر به عنوان سرپرست پژوهشکده بیان داشته برای ایشان طلب توفیق کردند.
روابط عمومی پژوهشکده ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای دکتر نعمت زاده، انتصاب جناب آقای دکتر رنجبر را تبریک گفته برای ایشان آرزوی توفیق دارد.


   1396/11/9 11:25

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )